Реклама

Chevrolet Corvette Z06 lepojas ar jaudīgu V8

Sporta automašīna Chevrolet Corvette Z06 tika izlaista ne tik sen, vai drīzāk 2018. gada vidū. Modelis ir sacīkšu divvietīga kupeja ar diezgan jaudīgu dzinēju un ērtu salonu. Tajā pašā laikā ir arī īpaša automašīnas versija, kas parādījās nedaudz vairāk nekā pirms sešiem mēnešiem un iepriecināja kolekcionārus ar jaunu dizainu.
Tagad šī versija ir saņēmusi jaunu dzinēju, kuru pārstāv ļoti jaudīgs benzīna V8, kas nodrošina iespaidīgus 679 ZS. un 623 ņūtonmetru griezes moments. Dzinējs darbojas ar standarta sešpakāpju manuālo pārnesumkārbu un lepojas ar divu turbokompresoru klātbūtni vienlaikus.

Turklāt, papildus motoram, modelis izvilka savus ārējos datus. Lieliski diski kopā ar izcilu optiku un elegantu aizmugurējo spoileri rada patiesi pārsteidzošu un sportisku kupejas tēlu. Var ilgi slavēt mašīnas izskatu, bet labāk apskatīt pievienotās fotogrāfijas un redzēt visu savām acīm.
Līdz ar to jaunās versijas Corvette Z06 pārdošanā vajadzētu parādīties šī gada beigās. Šobrīd modelim tiek veikti testa testi, kas paredzēti, lai identificētu iespējamos bremžu sistēmas trūkumus. Visticamāk, automašīna saņems uzlabotas bremzes ar keramikas klučiem.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
8-11-2022, 17:13
168 skati
  
Automašīnu testa braucieni, autosporta ziņas, pārskati, raksti automašīnu entuziastiem, automašīnu diskusija, skatieties video. Resursa dizains ir pārdomāts līdz sīkākajām detaļām, lai katrs apmeklētājs pēc iespējas ātrāk un precīzāk varētu atrast nepieciešamo informāciju. Cilvēki nāk pie mums pēc informācijas - un pēc padoma.

Jebkuru vietnē ievietotu materiālu izmantošana ir atļauta, ja ir saites uz vietni. Šeit varat rakstīt visu par vietni.