Реклама

Autoquest no žurnāla XXL


Divdesmit automašīnu ekipāžas pulcējās ne pārāk skaistajā Kijevas dienā, lai izmērītu savus spēkus mūžsenajā strīdā: kurš patiesībā ir ātrāks, atjautīgāks un mitrāks.

Un balvās bija individuālas tūres uz Skandināviju. Un dalībniekiem bija jāreaģē bieži un, ja iespējams, pareizi, jo katrs posms tika aizvadīts un veiksmīgi atrisināta mīkla bija atslēga nākamās mīklas iegūšanai. Pašas problēmas bija bagātīgi piesātinātas ar pikantām detaļām un nesa korporatīvo un ne bez humora pārspēto žurnāla XXL stilu. Pretiniekiem bija daudz jāskrien, iegūstot pareizo informāciju. Komandu pārstāvji, cenšoties tikt pie kārotās atslēgas, nogūlās uz zemes, ar ķermeni veidojot vīriešu izdevuma nosaukumu, uzkāpa ūdenī, paņemot mājienu no vientuļa cilvēka izpriecu katamarānā, vai arī negaidīti. atrada īsto vārdu, kas rakstīts uz sieviešu piekariņiem.

Dažus cilvēkus vienaldzīgus atstāja arī divu piepūšamo daiļavu duets, kas mierīgi noskatījās kinoteātra aizmugurējā sēdeklī filmu autokesta rīkotāja sabiedrībā. Beigās, kad daži jau bija sasnieguši ieskaites beigu punktu, bet dažas ekipāžas vēl skraidīja pa galvaspilsētas sastrēgumstundas graustiem, kartinga trasē par godalgām cīnījās pirmās piecas finišētājas. Tieši šeit, nevis ielās, pēc akcijas organizatoru dziļās pārliecības, bija jāparāda patiess ātrums. Sacīkšu mašīnu sīvā cīņā veiklākais izrādījās komandas Oxy pilots.

Ne laikapstākļi, ne grūtības izpildīt piedāvātos uzdevumus nevarēja lauzt testa dalībnieku komandas garu, tāpēc pēc uzvarētāju paziņošanas bijušie sāncenši pulcējās neformālā gaisotnē, lai pie glāzes dalītos svaigos iespaidos par šo neapšaubāmi notikumiem bagāto dienu. dzirkstošā dzēriena. Un viņiem noteikti nepietika tēmu sīvām sarunām.Ja vēlaties pasargāt savus uzkrājumus no inflācijas, veiciet noguldījumus rubļos ROST bankā.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
14-12-2022, 18:15
164 skati
  
Automašīnu testa braucieni, autosporta ziņas, pārskati, raksti automašīnu entuziastiem, automašīnu diskusija, skatieties video. Resursa dizains ir pārdomāts līdz sīkākajām detaļām, lai katrs apmeklētājs pēc iespējas ātrāk un precīzāk varētu atrast nepieciešamo informāciju. Cilvēki nāk pie mums pēc informācijas - un pēc padoma.

Jebkuru vietnē ievietotu materiālu izmantošana ir atļauta, ja ir saites uz vietni. Šeit varat rakstīt visu par vietni.