Реклама

Porsche 718 Spyder nonāk Ķīnā

Porsche atkal priecēja Ķīnas patērētājus ar sava galvenā modeļa pielāgošanu. Šoreiz mēs runājam par Porsche 718 Spyder, kas saņēma vairākus tehniskus jauninājumus, kā arī nelielas izmaiņas ārpuses un interjera jomā. Nu, sporta automašīnu cienītājus no Vidējās Karalistes noteikti var apskaust.

Porsche 718 Spyder ķīniešu versija tiks piegādāta tikai ar septiņu pakāpju automātiku, lai gan Eiropas un ASV tirgū modeli pārdod ar tradicionālo sešpakāpju manuālo. Bet spēka agregātu līnijā ir parādījušies divi jauni motori. Pirmais ražo 420 ZS, bet otrais ir pieticīgāks - 300 ZS.


Ir arī izskata izmaiņas. Īpaši automašīnai tika uzstādīti jauni buferi un izplūdes caurules. Turklāt modelis lepojas ar augstas kvalitātes keramikas bremzēm, kuru spilventiņi lieliski iekļaujas automašīnas ārpusei.

Jūs varat ilgi runāt par adaptīvo balstiekārtu, jaunu stūres ratu, Alcantara mīkstajiem sēdekļiem un citiem patīkamiem sīkumiem, taču mēs aprobežosimies tikai ar vispārīgu modeļa aprakstu. Porsche 718 Spyder pārdošanā vajadzētu nonākt šī gada jūnija sākumā. Cena aptuveni atbildīs Eiropas līmenim, kas ir diezgan loģiski.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
3-05-2021, 09:50
1595 skati
  
Automašīnu testa braucieni, autosporta ziņas, pārskati, raksti automašīnu entuziastiem, automašīnu diskusija, skatieties video. Resursa dizains ir pārdomāts līdz sīkākajām detaļām, lai katrs apmeklētājs pēc iespējas ātrāk un precīzāk varētu atrast nepieciešamo informāciju. Cilvēki nāk pie mums pēc informācijas - un pēc padoma.

Jebkuru vietnē ievietotu materiālu izmantošana ir atļauta, ja ir saites uz vietni. Šeit varat rakstīt visu par vietni.