Реклама

Atelier dÄHLer ir atjauninājis BMW 128ti

Šveices tūninga studija dÄHLer ir kļuvusi slavena ar savām BMW modifikācijām. Puiši dod priekšroku darbam ar top versijām un sporta modeļiem, bet dažreiz viņi savās darbnīcās ņem krosoverus un pat universālus. DÄHLer nesen iepazīstināja ar savu nākamo projektu - BMW 128ti, kura pamatā ir piecdurvju BMW M135i xDrive sedans.

Masveida modifikāciju rezultātā karstā lūka ieguva dzinēja jaudu, kas sasniedza 340 ZS. un 520 ņūtonmetri pret 306 ZS. un 450 ņūtonmetri motora krājuma versijā. Protams, ieguvums šķiet nenozīmīgs, bet patiesībā mums ir gandrīz 15 procentu veiktspējas pieaugums!


Turklāt izplūdes sistēma, transmisija un dažas atbalsta ķermeņa struktūras tika pakļautas izmaiņām. Starp citu, pati ārpuse ir kļuvusi sportiskāka, pateicoties spoilera uzstādīšanai, jauniem riteņiem, kā arī stilīgiem sānu spoguļiem. Tajā pašā laikā tika īpaši izgatavots aizmugurējais vāks, kā arī spārns, kas bija izgatavots no oglekļa šķiedras.

Kopumā jauninājumi ir vairāk nekā cienīgi. Pircēji var pasūtīt, lai izvēlētos vairākus komplektus, kas atšķiras gan ar funkcionalitāti, gan izmaksām. Tomēr šeit viss ir standarta, un tūninga cienītāji jau ar prieku berzē rokas, cerot atjaunināt savu mīļoto četrriteņu draugu!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
3-05-2021, 10:36
1584 skati
  
Automašīnu testa braucieni, autosporta ziņas, pārskati, raksti automašīnu entuziastiem, automašīnu diskusija, skatieties video. Resursa dizains ir pārdomāts līdz sīkākajām detaļām, lai katrs apmeklētājs pēc iespējas ātrāk un precīzāk varētu atrast nepieciešamo informāciju. Cilvēki nāk pie mums pēc informācijas - un pēc padoma.

Jebkuru vietnē ievietotu materiālu izmantošana ir atļauta, ja ir saites uz vietni. Šeit varat rakstīt visu par vietni.