Реклама

Maxlider pārveidoja Ford Bronco

Mazā kompānija Maxlider ļoti mīl klasiskos apvidus auto. Šī iemesla dēļ uzņēmuma konstruktori un dizaineri ir uzņēmušies pilnvērtīgu Ford Bronco modeļa atdzīvināšanu, kas saņems pat sešus riteņus. Jā, apvidus auto faktiski pārvēršas par īstu visurgājēju, kura ražošanai bija jāpārstrādā gandrīz visa automašīna.

Lielāko darba daļu aizņēma automašīnas balstiekārta, kas tika īpaši izstrādāta šim projektam. Tas prasīja jaunu agregātu un jaudīgu atsperu izmantošanu, kā rezultātā tika izveidots diezgan spēcīgs un uzticams dizains. Kā apliecina paši inženieri, atjauninātais Bronco spēs pārvarēt gandrīz visus šķēršļus.


Dizaineri neskopojās ar labu motoru. Tas bija V8 dzinējs ar turbokompresoru, kas ražo 280 ZS. un darbojas ar tradicionālo manuālo pārnesumkārbu. Kas attiecas uz interjeru, tas ir izgatavots retro stilā, bet tam ir ērtas sēdvietas un mūsdienīgas iezīmes. Automašīnā ir pat multimediju sistēma.

Kopumā projekts solās būt ārkārtīgi interesants. Izlaišanas datums joprojām nav zināms, jo pati automašīna joprojām atrodas prototipa stadijā.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
3-05-2021, 10:37
1614 skati
  
Automašīnu testa braucieni, autosporta ziņas, pārskati, raksti automašīnu entuziastiem, automašīnu diskusija, skatieties video. Resursa dizains ir pārdomāts līdz sīkākajām detaļām, lai katrs apmeklētājs pēc iespējas ātrāk un precīzāk varētu atrast nepieciešamo informāciju. Cilvēki nāk pie mums pēc informācijas - un pēc padoma.

Jebkuru vietnē ievietotu materiālu izmantošana ir atļauta, ja ir saites uz vietni. Šeit varat rakstīt visu par vietni.