Реклама

Bentley Bentayga Hybrid tika sūknēts ķīniešu uzņēmējam

Ķīna kļūst par arvien nozīmīgāku spēlētāju uz pasaules skatuves, kas nozīmē, ka Debesu impērijā dzīvo vairāki tūkstoši ļoti turīgu uzņēmēju, kuri var atļauties ļoti dārgas rotaļlietas. Viens no šiem uzņēmējiem, kura vārds paliek noslēpums, no Bentley Mulliner pasūtīja īpašu Bentley Bentayga Hybrid versiju, kas tika salikta vienā eksemplārā.

Automašīna tika parādīta Šanhajā notikušās auto izstādes ietvaros. Izstādes apmeklētāji varēja redzēt automašīnu savām acīm un pat apsēsties pie stūres. Protams, dažādu valstu žurnālisti pievērsa īpašu uzmanību šim modelim un pārdzīvoja tā raksturīgās iezīmes.


Vissvarīgākā Bentley Bentayga Hybrid tēma ir smaragdzaļa nokrāsa, ko izmanto, lai krāsotu virsbūves elementus, kā arī dažas interjera detaļas. Turklāt tieši šajā krāsā automašīnas apgaismojums ir apgaismots. Šo toni pasūtīja pats klients, jo Ķīnā zaļo krāsu uzskata par bagātības un pārpilnības pazīmi.

Papildus krāsošanai automašīna lepojas ar unikālas formas dizaina riteņiem, sporta virsbūves komplektu, ērtāku salonu, kas apgriezts Alkantarā, un citām iespējām. Kopumā automašīna tika iegādāta kolekcijai, nevis ikdienas lietošanai, lai gan hibrīdo transportlīdzekļu mode pēdējos gados ir ieguvusi ievērojamu popularitāti.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
3-05-2021, 10:38
1593 skati
  
Automašīnu testa braucieni, autosporta ziņas, pārskati, raksti automašīnu entuziastiem, automašīnu diskusija, skatieties video. Resursa dizains ir pārdomāts līdz sīkākajām detaļām, lai katrs apmeklētājs pēc iespējas ātrāk un precīzāk varētu atrast nepieciešamo informāciju. Cilvēki nāk pie mums pēc informācijas - un pēc padoma.

Jebkuru vietnē ievietotu materiālu izmantošana ir atļauta, ja ir saites uz vietni. Šeit varat rakstīt visu par vietni.