Реклама

SpeedKore Hellraiser ir jauns vecais 70. gadu Dodge

SpeedKore Hellraiser ir vēl viens restomods no pagājušā gadsimta. Šādas automašīnas pēdējos gados ir kļuvušas megapopulāras, tāpēc nav pārsteigums, ka arvien vairāk tūninga kompānijas uzsāk savus projektus. Nesen bija ziņas par leģendārā 1970. gada Dodge Charger atdzimšanu, par kuru mēs runāsim tālāk.

Automašīna iznāca vairākos aprīkojuma līmeņos un vienlaikus pircēju vidū guva vēl nebijušus panākumus. Īpaši ievērības cienīgs bija modeļa jaudīgais dzinējs, kas saražoja vairākus simtus zirgspēku un bija īsts inženiertehniskais darbs.


Mūsdienu leģendas versiju pārņēma skaņošanas studija SpeedKore, kurā tika izmantots oglekļa šķiedras korpuss un moderns barošanas bloks. Rezultāts ir iespaidīgs 979 ZS un krāšņa izskata automašīna. Gludas līnijas un klasisks racionalizēts korpuss rada patīkamu iespaidu.

Paredzams, ka jaunums nonāks pārdošanā šī gada vidū un tiks pārdots tikai Amerikas tirgū. Turklāt automašīnas apgrozībai nevajadzētu pārsniegt tikai simts eksemplāru, tāpēc kolekcionāriem būs jācīnās par jaunu iegādi.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
3-05-2021, 10:39
1598 skati
  
Automašīnu testa braucieni, autosporta ziņas, pārskati, raksti automašīnu entuziastiem, automašīnu diskusija, skatieties video. Resursa dizains ir pārdomāts līdz sīkākajām detaļām, lai katrs apmeklētājs pēc iespējas ātrāk un precīzāk varētu atrast nepieciešamo informāciju. Cilvēki nāk pie mums pēc informācijas - un pēc padoma.

Jebkuru vietnē ievietotu materiālu izmantošana ir atļauta, ja ir saites uz vietni. Šeit varat rakstīt visu par vietni.