Реклама

Alfa Romeo 4C atstāj Amerikas tirgu

Alfa Romeo 4C, kura pārdošanas apjomi katru gadu samazinās, pamet Amerikas tirgu. Saskaņā ar statistiku 2020. gada pēdējos trīs ceturkšņos tika pārdota tikai 21 automašīna, kas ir katastrofāli mazs pat tik mazam ražotājam. Starp citu, tajā pašā periodā Porsche 718 pārdeva 1084 eksemplārus.

Automašīna ir bijusi tirgū 7 gadus, un šajā laikā tā ir ieguvusi zināmu popularitāti starp ātrgaitas modeļu faniem. Pat pēc mūsdienu standartiem modelis izskatās elegants un tehniski diezgan daudzsološs.


Lai izkļūtu skaisti, Alfa Romeo vadītāji nolēma sarīkot nelielu modeļa atjauninājumu, kas sastāv no stilīga spoilera, jaunu disku un durvju sliekšņu uzstādīšanas. Tomēr šīs dažas iespējas nekompensē zīmola patieso fanu satraukumu.

Tomēr viņiem noteikti nevajadzētu izmisumā, jo priekšā ir vairāki jauni paziņojumi no Alfa Romeo. Uzņēmums vēl nav atklājis detaļas par gaidāmajām automašīnām, taču arvien biežāk presē izplūst iekšējā informācija par iespējamām jauno produktu tehniskajām konfigurācijām. Kopumā mēs gaidām, ticam un ceram uz labāko!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
4-05-2021, 13:50
1580 skati
  
Automašīnu testa braucieni, autosporta ziņas, pārskati, raksti automašīnu entuziastiem, automašīnu diskusija, skatieties video. Resursa dizains ir pārdomāts līdz sīkākajām detaļām, lai katrs apmeklētājs pēc iespējas ātrāk un precīzāk varētu atrast nepieciešamo informāciju. Cilvēki nāk pie mums pēc informācijas - un pēc padoma.

Jebkuru vietnē ievietotu materiālu izmantošana ir atļauta, ja ir saites uz vietni. Šeit varat rakstīt visu par vietni.