Реклама

Corvette C8 iegūst pilnpiedziņas versijas

Labs automobilis Corvette C8 ieņem savu likumīgo vietu starp Amerikas tirgus sporta automašīnām. Modelis konkurē ar tādām populārām automašīnām kā Porsche 911, Mercedes-AMG GT un Audi R8. Uz šī fona Corvette ir nolēmis izlaist vairākas jaunas pilnpiedziņas modeļa versijas.

Straujā modeļa pārdošana ļāva automašīnai 2020. gadā ieņemt līderpozīcijas, tāpēc automašīna saņēma uzreiz divas jaunas versijas. Pirmajā ietilpst tikai četru riteņu piedziņa, bet otrajā - jauns spēka agregāts. Jaunais dzinējs ir aspirēts V8 5.5 ar plakanu kloķvārpstu un 626 ZS. un 651 Ņūtona metru griezes moments.


Turklāt jaunie klienti varēs gaidīt atjauninātu krāsu paleti, kā arī stilīgus riteņus, kas īpaši izstrādāti šim modelim. Kopumā kosmētikas jauninājumu nav tik daudz, tāpēc par tiem nav daudz ko teikt.

Modelim vajadzētu parādīties pārdošanā šīs vasaras vidū. Tajā pašā laikā būs iespējams veikt iepriekšēju pasūtījumu maija beigās, kad pirmā automašīnu partija nonāks priekšražošanā. Kopumā mēs ceram uzzināt vairāk par šo veiksmīgo sporta automašīnu!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
4-05-2021, 13:51
1533 skati
  
Automašīnu testa braucieni, autosporta ziņas, pārskati, raksti automašīnu entuziastiem, automašīnu diskusija, skatieties video. Resursa dizains ir pārdomāts līdz sīkākajām detaļām, lai katrs apmeklētājs pēc iespējas ātrāk un precīzāk varētu atrast nepieciešamo informāciju. Cilvēki nāk pie mums pēc informācijas - un pēc padoma.

Jebkuru vietnē ievietotu materiālu izmantošana ir atļauta, ja ir saites uz vietni. Šeit varat rakstīt visu par vietni.