Реклама

Bažas Stellantis palīdzēs Chrysler

Chrysler šobrīd pārdzīvo grūtus laikus. Nākamā finanšu krīze, kas saistīta ar pandēmiju, kā arī daži citi faktori deva nopietnu triecienu. Uz šī fona automašīnu pārdošanas apjomi ievērojami samazinājās. Kopumā auto gigantam no Amerikas Savienotajām Valstīm ir nepieciešams atbalsts, un to nodrošinās koncerns Stellantis.

Stellantis izpilddirektors Karloss Tavaress žurnālistiem sacīja, ka viņa uzņēmums palīdzēs strukturēt Chrysler izdevumus un samazināt nevajadzīgus priekšmetus. Tiek plānots arī pilnībā pārskatīt uzņēmuma modeļu klāstu, lai pieejamos resursus novirzītu daudzsološākajā virzienā.


Pēc Karlosa teiktā, pēdējos gados Chrysler ir ieguldījis līdzekļus jaunu modeļu ražošanā, kas diemžēl nesedz viņu pašu ražošanas izmaksas. Vēlme visu aptvert un nekavējoties noveda auto gigantu pie pašreizējām katastrofālajām sekām, no kurām ir nepieciešams izkļūt pēc iespējas ātrāk.

Kas attiecas uz finansiālo atbalstu, tas arī tiks sniegts. Tomēr nevar rēķināties ar ievērojamām aizdevumu summām. Kopumā abu uzņēmumu vadītāji ir optimistiski un redz Chrysler nākotni elektrisko un pašpiedziņas transportlīdzekļu tirgū. Kopumā šāda nākotne ir paredzēta jebkurai automašīnu kompānijai, kas vēlas palikt tirgū.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
4-05-2021, 13:51
1544 skati
  
Automašīnu testa braucieni, autosporta ziņas, pārskati, raksti automašīnu entuziastiem, automašīnu diskusija, skatieties video. Resursa dizains ir pārdomāts līdz sīkākajām detaļām, lai katrs apmeklētājs pēc iespējas ātrāk un precīzāk varētu atrast nepieciešamo informāciju. Cilvēki nāk pie mums pēc informācijas - un pēc padoma.

Jebkuru vietnē ievietotu materiālu izmantošana ir atļauta, ja ir saites uz vietni. Šeit varat rakstīt visu par vietni.