Реклама

Honda HR-V ienāca Eiropas tirgū

Izcilais Honda HR-V beidzot ir nonācis Eiropas tirgū. Vairāk nekā sešus mēnešus automašīna tika prezentēta tikai Āzijas reģionā, un tagad taisnīgums beidzot ir uzvarējis. Zemāk mēs jums pastāstīsim par šī modeļa atšķirīgajām iezīmēm un palīdzēsim jums izveidot pareizo iespaidu par to.

Honda HR-V ir subkompakts krosovers, kas nāk ar hibrīda spēka agregātu. Tas ir balstīts uz 106 ZS benzīna dzinēju, kas darbojas automātiski. un 127 Ņūtona metru griezes momentu, kā arī elektromotoru pāri, kas atrodas uz abām automašīnas asīm. Barošanas bloka kopējā jauda ir 131 ZS. un 253 ņūtonmetri griezes momentu.


Šajā gadījumā ir pieejams tikai pilnpiedziņas transportlīdzekļu aprīkojums. Starp citu, ir dažādi braukšanas režīmi, ieskaitot ekonomisko režīmu braukšanai ar elektrisko vilci. Šis krosovers neatbalsta uzlādi, lai gan šeit ir uzlādējams akumulators. To uzlādē no bremzēšanas enerģijas reģenerācijas, kā arī no iekšdedzes dzinēja darbības.

Kopumā modelis solās būt ļoti interesants, it īpaši eiropiešiem. Automašīna atbilst jaunākajām vides prasībām un lepojas ar leģendāru japāņu konstrukcijas kvalitāti. Tajā pašā laikā jaunā Honda HR-V izmaksas solās būt diezgan demokrātiskas un paceļamas!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
4-05-2021, 13:53
1567 skati
  
Automašīnu testa braucieni, autosporta ziņas, pārskati, raksti automašīnu entuziastiem, automašīnu diskusija, skatieties video. Resursa dizains ir pārdomāts līdz sīkākajām detaļām, lai katrs apmeklētājs pēc iespējas ātrāk un precīzāk varētu atrast nepieciešamo informāciju. Cilvēki nāk pie mums pēc informācijas - un pēc padoma.

Jebkuru vietnē ievietotu materiālu izmantošana ir atļauta, ja ir saites uz vietni. Šeit varat rakstīt visu par vietni.