Реклама

Pārbaudes brauciens Peugeot 408

Peugeot 408 ir skaists modelis, kuram trūkst zvaigžņu no debesīm un kurš nemēģina būt tāds auto, kāds tas nav. Stilīgs un diskrēts dizains, labs tehniskais aprīkojums un augsta uzbūves kvalitāte ļauj mums izdarīt nepārprotamu secinājumu - šis modelis ir viens no labākajiem franču autoražotāja sērijās.

Runāt par Peugeot 408 ārpusi ir kaut kā neērti, jo tā ir diezgan standarta. Nē, protams, tam ir savas raksturīgās virsbūves aprises, daži interesanti risinājumi un sīkumi, taču kopumā automašīna izskatās diezgan pelēka un viduvēja.


Bet salons ir diezgan ērts un plašs. Turklāt ir daudzas funkcijas, piemēram, apsildāmi sēdekļi, adaptīvā klimata kontrole un citi moderni sīkrīki, bez kuriem laba automašīna nav iedomājama.

Peugeot 408 motoru rindā tiek parādīti tikai benzīna spēka agregāti ar vidējo jaudu 120 ZS. Mazai automašīnai ar vidējo svaru tas ir vairāk nekā pietiekami. Patīkami ir arī mīkstā balstiekārta un atsaucīgā stūrēšana, kas lieliski pārraida informāciju par priekšējo riteņu stāvokli un ir jūtama burtiski jūsu rokai.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
6-05-2021, 20:15
1564 skati
  
Automašīnu testa braucieni, autosporta ziņas, pārskati, raksti automašīnu entuziastiem, automašīnu diskusija, skatieties video. Resursa dizains ir pārdomāts līdz sīkākajām detaļām, lai katrs apmeklētājs pēc iespējas ātrāk un precīzāk varētu atrast nepieciešamo informāciju. Cilvēki nāk pie mums pēc informācijas - un pēc padoma.

Jebkuru vietnē ievietotu materiālu izmantošana ir atļauta, ja ir saites uz vietni. Šeit varat rakstīt visu par vietni.