Реклама

Seat Leon testa brauciens

Seat Leon nepavisam nav parodija par Volkswagen Golf, lai gan automašīna tiek prezentēta vienā klasē. Nē, šim spāņu skaistajam vīrietim ir savs noskaņojums un raksturs, ko mēs centīsimies nodot šajā pārskatā. Kopumā, skatoties uz priekšu, teiksim - automašīna noteikti ir pelnījusi jūsu uzmanību.

Seat Leon ārpuse ir raksturīga golfa klasei, taču tai ir sava unikāla prezentācija. Mēs runājam par perfekti pielāgotām proporcijām un interesantu ķermeņa elementu štancēšanu, kas, saliekot, rada atpazīstamu un neaizmirstamu stilu.


Tas pats attiecas uz salonu, kas patiks gan klasiskajiem mīļotājiem, gan jauniešiem. Veikt, piemēram, informācijas paneli, kas tiek parādīts retro aku formā, ko ierāmē hroma apdare. Nu, vai šūšana uz sēdekļiem. Šķiet, ka tas ir sīkums, bet svīta sniedz piecus plusus.

Visbeidzot, tehniskā ziņā Seat Leon ir diezgan atbilstošs vācu kolēģim, piedāvājot klientiem gan benzīna, gan dīzeļa spēka agregātus. Turklāt modelim ir ārkārtīgi mīksta balstiekārta un lieliska vadāmība. Ir arī dažādi braukšanas režīmi, kurus dizaineri pievienojuši nevis izstādei. Rezultātā mums ir brīnišķīgs ģimenes auto par ļoti saprātīgu cenu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
6-05-2021, 20:15
1560 skati
  
Automašīnu testa braucieni, autosporta ziņas, pārskati, raksti automašīnu entuziastiem, automašīnu diskusija, skatieties video. Resursa dizains ir pārdomāts līdz sīkākajām detaļām, lai katrs apmeklētājs pēc iespējas ātrāk un precīzāk varētu atrast nepieciešamo informāciju. Cilvēki nāk pie mums pēc informācijas - un pēc padoma.

Jebkuru vietnē ievietotu materiālu izmantošana ir atļauta, ja ir saites uz vietni. Šeit varat rakstīt visu par vietni.