Реклама

Crossover Dodge Journey ieraudzīja gaismu

Amerikāņu kompānija Dodge, kuras popularitātes dienas palika pagājušā gadsimta beigās, ar visiem spēkiem cenšas saglabāt labu seju sliktā spēlē un nostiprināties moderno sērijveida automašīnu tirgū. Dodge sedani un krosoveri iznāk kā diezgan izturīgi modeļi, taču tiem joprojām ir sava daļa.
Šodien mēs runāsim par jauno krosoveru Dodge Journey, kas tika prezentēts 2019. gadā Šanhajas auto izstādē un beidzot sasniedza masveida ražošanu. Modelis ir vidēja budžeta variants ar jauku dizainu un džentlmeņu iespēju komplektu.

Spēka agregāts ir pārsvarā benzīna dzinēju līnija, lai gan ir arī iespēja ar dīzeļdzinēju ar turbokompresoru. Paredzams, ka vidējā dzinēja jauda būs 150 ZS. Transmisijas iespējas ietver sešpakāpju manuālo un septiņu pakāpju automātisko. Šeit nav pilnpiedziņas.
Modeļa interjers ir pēc iespējas vienkāršots, lai gan tas ir skaists. No opcijām pircēji sagaida apsildāmus priekšējos sēdekļus, vienkāršu klimata kontroli, digitālā tipa instrumentu paneli, kā arī vairākus vadītāja palīgus, kas strādā ar piecām kamerām, kas izkaisītas pa krosovera perimetru.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
25-03-2022, 13:32
1178 skati
  
Automašīnu testa braucieni, autosporta ziņas, pārskati, raksti automašīnu entuziastiem, automašīnu diskusija, skatieties video. Resursa dizains ir pārdomāts līdz sīkākajām detaļām, lai katrs apmeklētājs pēc iespējas ātrāk un precīzāk varētu atrast nepieciešamo informāciju. Cilvēki nāk pie mums pēc informācijas - un pēc padoma.

Jebkuru vietnē ievietotu materiālu izmantošana ir atļauta, ja ir saites uz vietni. Šeit varat rakstīt visu par vietni.