Реклама

Sportiskais Suzuki Misano parāda jaunu pieeju

Suzuki ir labi pazīstams ar motocikliem, kas tirgū ir bijuši vairāk nekā pusgadsimtu. Tajā pašā laikā ražotājs pārdod arī dažādas vieglās automašīnas, kas ir pieprasītas visā pasaulē. Nesen bija ziņas par jaunu Suzuki sporta modeli, kas apvienos sporta kupejas un sacīkšu motocikla īpašības.

Suzuki Misano ir elektriskais rodsters, kas nosaukts pēc Misano trases Itālijā. Saskaņā ar koncepciju automašīnai vajadzētu apvienot sporta automašīnu un sacīkšu motociklu priekšrocības vienā dizainā un konstruktīvā bāzē.


Japāņi jau ir samontējuši funkcionējošu prototipu, kas ir pārbaudīts hipodromā. Automašīna atšķiras ar ērtu sēdekļa formu un motocikla tipa stūri, kas ir T veida. Turklāt izceļas dizaineru riteņi uz riteņiem, kas lieliski iekļaujas modeļa kopējā ārpusei.

Pēc dizaineru idejas modeli var izmantot īstām sacīkšu sacīkstēm, kā arī ātrgaitas pastaigām ārpus pilsētas. Ja sabiedrību interesē prototips, līdz šīs vasaras beigām var sagaidīt nelielu Suzuki Misano sēriju. Acīmredzot automašīna ieraudzīs dienasgaismu, jo daudzi žurnālisti ir novērtējuši interesanto jaunumu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
3-05-2021, 09:46
1382 skati
  
Automašīnu testa braucieni, autosporta ziņas, pārskati, raksti automašīnu entuziastiem, automašīnu diskusija, skatieties video. Resursa dizains ir pārdomāts līdz sīkākajām detaļām, lai katrs apmeklētājs pēc iespējas ātrāk un precīzāk varētu atrast nepieciešamo informāciju. Cilvēki nāk pie mums pēc informācijas - un pēc padoma.

Jebkuru vietnē ievietotu materiālu izmantošana ir atļauta, ja ir saites uz vietni. Šeit varat rakstīt visu par vietni.