Реклама

Mansory Ferrari F8XX kupeja lepojas ar jaunu dzinēju

Ferrari automašīnām īpašs ievads gandrīz nav vajadzīgs. Šī itāļu ražotāja sporta modeļi jau sen ir iemantojuši tūkstošiem un pat miljonu autovadītāju mīlestību un cieņu visā pasaulē. Protams, šī mīlestība tiek ielejama daudzās sporta kupejas modifikācijās, no kurām viena parādījās tikai citu dienu.

Atbildīgie par modifikāciju bija puiši no Mansory tūninga studijas, kas ir slavena ar mikroshēmu skaņošanu un zirgspēku palielināšanu. Rezultātā Ferrari F8 Tributo, uz kura bāzes tika uzbūvēts Mansory F8XX, saņēma ievērojamu jaudas pieaugumu un daudzas citas tikpat patīkamas inovācijas.


Kas attiecas uz ķermeni, daudzi tā elementi ir aizstāti ar modernām oglekļa šķiedrām. Šim materiālam ir liela izturība un mazs svars, kas ir ideāli piemērots sporta automašīnu projektēšanai. Tā rezultātā bija iespējams ievērojami samazināt automašīnas svaru, neapdraudot konstrukcijas stingrību.

Kas attiecas uz motoru, vietējais V8 3.9 biturbo motors ieguva pieaugumu līdz 880 ZS. un 960 ņūtonmetru griezes momentu. Rezultātā jauda ir pieaugusi par gandrīz 20 procentiem, salīdzinot ar rūpnīcas rādītājiem. Pārējais aprīkojums palika nemainīgs, bet interjers tika nedaudz retušēts un automašīnai tika pievienoti daudzi sporta piederumi.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
3-05-2021, 09:48
1415 skati
  
Automašīnu testa braucieni, autosporta ziņas, pārskati, raksti automašīnu entuziastiem, automašīnu diskusija, skatieties video. Resursa dizains ir pārdomāts līdz sīkākajām detaļām, lai katrs apmeklētājs pēc iespējas ātrāk un precīzāk varētu atrast nepieciešamo informāciju. Cilvēki nāk pie mums pēc informācijas - un pēc padoma.

Jebkuru vietnē ievietotu materiālu izmantošana ir atļauta, ja ir saites uz vietni. Šeit varat rakstīt visu par vietni.