Реклама

Tiek izlaists Nissan GT-R Nismo

Nissan GT-R Nismo ir jauns pasaules mēroga japāņu ražotāja sacīkšu superauto. Nissan jau ir pierādījis sevi kā uzticamu un ātru modeļu ražotāju, tāpēc jaunais produkts solās būt divtik interesants. Ar tā funkcijām mēs tiksim galā tālāk tekstā.

Klasiskais Nissan GT-R parādījās 2007. gadā, kad Tokijas auto izstādē automašīna tika pompasti atklāta. Kopš tā laika sacīkšu modelis ir atkārtoti piedalījies dažādās sacensībās, un viņam pat ir piešķirtas vairākas prestižas sporta sabiedrības balvas.


Mūsdienu Nissan GT-R Nismo ir vēl viens pagrieziena punkts Japānas sacīkšu klāsta vēsturē. Automašīna ir aprīkota ar jaudīgu 3.8L VR38DETT dzinēju, kas attīsta 600 ZS. un 625 ņūtonmetri griezes momenta. Pieejamas arī automātiskās un manuālās pārnesumkārbas, kas pārnes griezes momentu uz transportlīdzekļa abām asīm.

Sporta kupejas tirdzniecība tiks sākta šī gada novembrī, lai gan priekšpasūtījumus var veikt līdz vasaras beigām. Japāņi sola modificētu interjeru, iespēju pārpilnību, vairāku veidu aprīkojuma līmeņus, kā arī pilnvērtīgu sporta braukšanas režīmu, kas automašīnu pārvērš par īstu šosejas karali!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
3-05-2021, 09:49
1397 skati
  
Automašīnu testa braucieni, autosporta ziņas, pārskati, raksti automašīnu entuziastiem, automašīnu diskusija, skatieties video. Resursa dizains ir pārdomāts līdz sīkākajām detaļām, lai katrs apmeklētājs pēc iespējas ātrāk un precīzāk varētu atrast nepieciešamo informāciju. Cilvēki nāk pie mums pēc informācijas - un pēc padoma.

Jebkuru vietnē ievietotu materiālu izmantošana ir atļauta, ja ir saites uz vietni. Šeit varat rakstīt visu par vietni.