DataLife Engine > Forsage.lv - auto ziņas > Fiat Toro pikaps iegūst jaunu dzinēju ar turbokompresoru

Fiat Toro pikaps iegūst jaunu dzinēju ar turbokompresoru


4-05-2021, 13:53. Разместил: admin

Iespaidīgais itāļu Fiat Toro pikaps ir saņēmis ilgi gaidīto turbodzinēju, kas padarīs modeli vēl pievilcīgāku pircējiem. Papildus jaudīgajam spēka agregātam pikaps saņems vēl dažus mazus, bet diezgan interesantus jauninājumus. Ejam kārtībā un pastāstīsim par visu sīkāk.

Fiat Toro tiek tirgots gan dzimtajā Eiropā, gan ASV, kur automašīnu sauc par Ram 1000. Modelis nesen veiksmīgi tika palaists Brazīlijas un Argentīnas tirgos, kur tas tika ātri pielāgots etanola braucieniem. Kas attiecas uz jauno motoru, to pārstāv jaudīgs 1,3 agregāts ar 185 ZS. un 270 Ņūtona metru griezes moments.


Papildus motoram pircēji var gaidīt 18 collu disku dizaina komplektu un modernu avārijas bremzēšanas sistēmu. Turklāt ir atjaunināti vadītāja palīgi, lai palīdzētu dažādos pārvietošanās un stāvēšanas veidos.

Kopumā modelis saviem patērētājiem piedāvā jaunākās tehnoloģijas un pienācīgu tehnisko aprīkojumu. Salonā ir bezvadu uzlāde sīkrīkiem, atbalsts WI-FI savienojumam, kā arī pilnvērtīga multimediju sistēma. Tajā pašā laikā pikapa cena ir diezgan demokrātiska un konkurētspējīga.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Вернуться назад