Реклама

Eiropas Citroen C5 X tagad ir pieejams Ķīnā

Vēl viens liela izmēra eiropietis sāka tirdzniecību Ķīnā. Šoreiz mēs runājam par labu automašīnu Citroen C5 X, kas ir universāls ar unikālu sedana un krosovera kombināciju. Tomēr Ķīnas tirgū automašīna jebkurā gadījumā tiks pakļauta apstrādei, kas galvenokārt sastāv no izmēru palielināšanas.

Fakts ir tāds, ka lielākā daļa Eiropas uzņēmumu iet šo ceļu un uzpūš savu klasisko modeļu izmērus. Šāda pielāgošana ir būtiska Ķīnas tirgum, kur lielu automašīnu tradicionāli uzskata par bagātības un greznības pazīmi.


Tāds pats liktenis piemeklēja Citroen C5 X, kas palielināja apmēram 15 procentus. Tomēr bez šī ir arī citas izmaiņas. Jo īpaši automašīna saņēma jaunus diskus, plašu multimediju sistēmu ar 12 collu skārienekrāna ekrānu, kā arī vairākus jaunus dzinējus. Tajā pašā laikā dīzeļdzinēji netiks piegādāti.

Kopumā Citroen C5 X modelis noteikti gūs panākumus, jo aziāti tradicionāli izvēlas universālus un praktiskas automašīnas. Jāsaka, ka Ķīnas tirgus pēdējos gados ir ieņēmis vadošo pozīciju gada izaugsmes ziņā, tāpēc daudzi uzņēmumi cenšas iekļūt šajā reģionā.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
4-05-2021, 13:52
1553 skati
  
Automašīnu testa braucieni, autosporta ziņas, pārskati, raksti automašīnu entuziastiem, automašīnu diskusija, skatieties video. Resursa dizains ir pārdomāts līdz sīkākajām detaļām, lai katrs apmeklētājs pēc iespējas ātrāk un precīzāk varētu atrast nepieciešamo informāciju. Cilvēki nāk pie mums pēc informācijas - un pēc padoma.

Jebkuru vietnē ievietotu materiālu izmantošana ir atļauta, ja ir saites uz vietni. Šeit varat rakstīt visu par vietni.