Реклама

Škoda Karoq ir piedzīvojis vēl vienu pārveidošanu

Čehijas Skoda kārtējo reizi atjauninājusi savu vadošo krosoveru Skoda Karoq, kas saņēma pārveidojumu. Kopumā kompaktais krosovers Skoda karoq dzimis 2017. gadā. Šis modelis aizstāja uzņēmuma iepriekšējo SUV ar nosaukumu Yeti. Tajā pašā laikā automašīnai jau izdevies pārdot tirāžu, kas pārsniedz pusmiljonu eksemplāru. Atjauninājumi ietekmēs daudzus krosovera aspektus, tostarp spēka agregātu klāstu.
Šeit to pārstāv virkne benzīna dzinēju ar vidējo jaudu 150 zirgspēki. Tajā pašā laikā bāzes dzinēji varēja lepoties tikai ar vidējo jaudu līdz 120 zirgspēkiem. Tāpat nedaudz tiks atjaunināts standarta DSG robots, kas varēs pieslēgties pie pilnpiedziņas.

Runājot par automašīnas izskatu, tas izrādījās diezgan moderns. Esmu gandarīts par kvalitatīva dizaina un LED optikas klātbūtni ar lēcām, miglas lukturiem un spoileri. Ir pievienoti arī daži interesanti apzīmogoti virsbūves elementi, kā arī dizaina aizmugurējie balsti. Kopumā viss izskatās diezgan reprezentabls un kvalitatīvs.
Restyling palīdzēs Skoda krosoveram saglabāt savas pozīcijas Eiropas tirgū. Katrā ziņā auto pārdodas diezgan labi un turpina konkurēt ar tādiem spēcīgiem konkurentiem kā Mitsubishi Outlander un Volkswagen Touareg.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
30-06-2022, 13:27
1103 skati
  
Automašīnu testa braucieni, autosporta ziņas, pārskati, raksti automašīnu entuziastiem, automašīnu diskusija, skatieties video. Resursa dizains ir pārdomāts līdz sīkākajām detaļām, lai katrs apmeklētājs pēc iespējas ātrāk un precīzāk varētu atrast nepieciešamo informāciju. Cilvēki nāk pie mums pēc informācijas - un pēc padoma.

Jebkuru vietnē ievietotu materiālu izmantošana ir atļauta, ja ir saites uz vietni. Šeit varat rakstīt visu par vietni.